Sütiket használunk a jobb felhasználói élmény érdekében. Hogy megfeleljünk az új elektronikus hírközlési adatvédelmi irányelvnek, engedélyt kell kérnünk a sütik használatához. További tudnivalók.
Négyzet alakú tál, 500ml, natur, bio-laminált
Elérhetőség: Nincs raktáron
Csak 0 maradt
CikkSzám:
18004
78,46 Ft
61,78 Ft
A cukor előállításának melléktermékeként keletkező massza adja az alapját a cukornád termékeinknek. A termékek főbb tulajdonságai közé könnyedség és a kellő stabilitás tartozik, emellett pedig a hőt és a hideget is jól bírják. Cukornád elviteles tálaink több méretben, formában és színben érhetők el, hogy a környezettudatosság ne legyen kompromisszum kérdése. A négyzet alakú tál nevében a Bio-laminált elnevezés a termék vízállóságára utal. Az elviteles tálra illő, PLA és cukornád alapanyagú fedőket lefelé görgetve, a Kapcsolódó termékeknél találod meg.
A cukornád termékek főbb tulajdonságai közé könnyedség és a kellő stabilitás tartozik, emellett pedig a hőt és a hideget is jól bírják.
Súly (kg / doboz) | 0 |
---|---|
Anyag | Cukornád |
Szín | Natúr |
Hosszúság (mm) | 170 |
Szélesség (mm) | 170 |
Magasság (mm) | 40 |
Nyomtatható | Nem |
Osztás | 1 |
Biolaminált | Igen |
Írd le az értékelésedet